KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5256216
nr 525 6216
Akvarell
sign. E. Ödberg "Petissan Drottninggatan" 12x20
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 maj 2008
kl 17:17:12
19/5 12:07:56
Signe Persson-Melin (f. 1925)